M25P40-VMP6TP Datasheet
Поиск по документации на электронные компоненты
M25P40-VMP6TP - 4 Mbit, Low Voltage, Serial Flash Memory With 40MHz SPI Bus Interface
Название/Part No:
M25P40-VMP6TP
Описание/Description:
4 Mbit, Low Voltage, Serial Flash Memory With 40MHz SPI Bus Interface
Производитель/Maker:
STMicroelectronics (STMICROELECTRONICS)
Ссылка на datasheet:
Постоянная ссылка на эту страницу
M25P40-VMP6TP и другие
Компонент Описание Производитель PDF
M25P40-VMP6T
STMicroelectronics
M25P40-VMP6TG
STMicroelectronics
M25P40-VMP6TG/X
4 Mbit, low voltage, serial Flash memory with 50 MHz SPI bus interface
Numonyx B.V
M25P40-VMP6TG/X
M25P40-VMP6TP
M25P40VMP6T
512 Kbit to 32 Mbit, Low Voltage, Serial Flash Memory With 40 MHz or 50 MHz SPI Bus Interface
512 Kbit, Low Voltage, Serial Flash Memory With 25 MHz SPI Bus Interface
1 Mbit, Low Voltage, Serial Flash Memory With 25 MHz SPI Bus Interface
M25P40VMP6TG
M25P40VMP6TP