PM200-23C Datasheet
Поиск по документации на электронные компоненты
PM200-23C - Medical switching power supply. Maximum output power 200 W. Output #1: Vnom +5V, Imin 3.0A, Imax 30.0A. Output #2: Vnom +12V, Imin 0A, Imax 8A.
Название/Part No:
PM200-23C
Описание/Description:
Medical switching power supply. Maximum output power 200 W. Output #1: Vnom +5V, Imin 3.0A, Imax 30.0A. Output #2: Vnom +12V, Imin 0A, Imax 8A.
Производитель/Maker:
List of Unclassifed Manufacturers (ETC)
Ссылка на datasheet:
Постоянная ссылка на эту страницу
PM200-23C и другие
Компонент Описание Производитель PDF
PM200-23
200 WATTS SINGLE & MULTIPLE OUTPUT AC/DC MEDICAL
Powerbox
PM200-23B
List of Unclassifed Manufacturers
PM200-23C