SDS60US36 Datasheet
Поиск по документации на электронные компоненты
SDS60US36 - AC-DC Power Supplies
Название/Part No:
SDS60US36
Описание/Description:
AC-DC Power Supplies
Производитель/Maker:
XP Power Limited (XPPOWER)
Ссылка на datasheet:
Постоянная ссылка на эту страницу
SDS60US36 и другие
Компонент Описание Производитель PDF
SDS60US30
AC-DC Power Supplies
XP Power Limited
SDS60US30B
AC/DC U-bracket, max output power 63W. Output voltage 30.0 VDC. Output current 2.1 A.
List of Unclassifed Manufacturers
SDS60US30C
AC/DC open frame, max output power 63W. Output voltage 30.0 VDC. Output current 2.1 A.
SDS60US30D
SDS60US36
XP Power Limited
SDS60US36B
AC/DC U-bracket, max output power 63W. Output voltage 36.0 VDC. Output current 1.8 A.
SDS60US36C
AC/DC open frame, max output power 63W. Output voltage 36.0 VDC. Output current 1.8 A.
SDS60US36D