ZCA8CPS24R Datasheet
Поиск по документации на электронные компоненты
ZCA8CPS24R - AC/DC front end. Maximum power 700W. Output voltage 24.0V, current 29.2A. Package style chassis mount. Reverse airflow.
Название/Part No:
ZCA8CPS24R
Описание/Description:
AC/DC front end. Maximum power 700W. Output voltage 24.0V, current 29.2A. Package style chassis mount. Reverse airflow.
Производитель/Maker:
List of Unclassifed Manufacturers (ETC)
Ссылка на datasheet:
Постоянная ссылка на эту страницу
ZCA8CPS24R и другие
Компонент Описание Производитель PDF
ZCA8CPS24
AC/DC front end. Maximum power 700W. Output voltage 24.0V, current 29.2A. Package style chassis mount. Stantard airflow.