APL1087-18EC-TR Datasheet
Поиск по документации на электронные компоненты
APL1087-18EC-TR - 800mA Low Dropout Fast Response Positive Adjustable Regulator and Fixed 1.8V, 2.5V and 3.3V
Название/Part No:
APL1087-18EC-TR
Описание/Description:
800mA Low Dropout Fast Response Positive Adjustable Regulator and Fixed 1.8V, 2.5V and 3.3V
Производитель/Maker:
Anpec Electronics Coropration (ANPEC)
Ссылка на datasheet:
Постоянная ссылка на эту страницу
APL1087-18EC-TR и другие
Компонент Описание Производитель PDF
APL1087-18EC-TR
Anpec Electronics Coropration
APL1087-18EC-TRL
Anpec Electronics Coropration
APL1087-18EC-TU
APL1087-18EC-TUL