APL1117-33GC-TU Datasheet
Поиск по документации на электронные компоненты
APL1117-33GC-TU - 1A Low Dropout Fast Response Positive Adjustable Regulator and Fixed 1.8V, 2.5V, 2.85V and 3.3V
Название/Part No:
APL1117-33GC-TU
Описание/Description:
1A Low Dropout Fast Response Positive Adjustable Regulator and Fixed 1.8V, 2.5V, 2.85V and 3.3V
Производитель/Maker:
Anpec Electronics Coropration (ANPEC)
Ссылка на datasheet:
Постоянная ссылка на эту страницу
APL1117-33GC-TU и другие
Компонент Описание Производитель PDF
APL1117-33GC-TR
Anpec Electronics Coropration
APL1117-33GC-TU